«درگاه ملی مجوزها» تنها سامانه تمدید و اصلاح مجوزها

دنیای اقتصاد : شرایط تمدید و اصلاح مجوزها در درگاه ملی مجوزها بارگذاری شده و از اول اسفند، ثبت درخواست تمدید و اصلاح مجوزها هم مانند ثبت درخواست صدور، باید فقط از درگاه ملی مجوزها انجام شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، دبیرخانه هیات مقررات‌زدایی در بخشنامه‌ای با اعلام خبر فوق به همه مراجع صدور مجوز تا 20بهمن‌ماه مهلت داده است تا شرایط بارگذاری‌شده در این درگاه بابت تمدید، اصلاح، توسعه و انتقال مجوزهایشان را بررسی کرده و نقایص احتمالی را به‌همراه مستندات مربوطه تا قبل ‌از 20بهمن‌ماه به آن دبیرخانه اعلام کنند تا اصلاح شود.
 این دبیرخانه تاکید کرده از ابتدای اسفند 1402 ثبت‌نام خارج از درگاه که تاکنون بابت تمدید مجوزها، مجاز شمرده می‌شد، غیرمجاز و غیرقانونی خواهد بود و همه درهای باز درگاه‌های تخصصی صدور مجوز بابت ثبت‌نام تمدید مجوز هم باید بسته شوند. درگاه ملی مجوزها تا پیش از این فقط خدمت صدور مجوزها را انجام می‌داد و مراجع صدور مجوز اجازه داشتند از متقاضیان تمدید و اصلاح مجوزها، مستقیم و حضوری، ثبت‌نام به عمل آورند. براساس ابلاغیه جدید دبیرخانه هیات مقررات‌زدایی، با تکمیل درگاه ملی مجوزها برای تمدید، اصلاح و انتقال در همه مجوزها از مسیر این درگاه، اجازه همه مراجع صدور مجوز برای ثبت‌نام حضوری و خارج از درگاه ملی بابت تمدید مجوزها، از ابتدای اسفند منتفی خواهد شد.

HTML | DOM Window Print() method

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش